مدپا : مدیریت، دانش، پویش، ارتقاء


سفارش آنلاین خدمات مهندسی

 

گروه مدپا به منظور ارائه خدمات مهندسی در کلیه ساعات ممکن به متقاضیان و عزیزانی که در عرصه های اقتصادی و سرمایه گذاری و بالاخص حوزه های علم، دانش و فناوری کشور اعم از شرکتهای دانش بنیان، مراکز کارآفرینی، پارکهای علم و فناوری، مراکز رشد، پژوهشکده های علمی، دانشگاهها و در عرصه های عملیاتی اعم از شرکتها و کارخانه های تولیدی و صنعتی، سازمانهای خدماتی دولتی و خصوصی، شهرکهای صنعتی و...فعالیت می نمایند، این صفحه را طراحی و در اختیار عموم قرار داده است. متقاضیان اخذ خدمات مهندسی متناسب با موضوع فعالیتهاو تخصصهای گروه مدپا می توانند، با معرفی خود و نیاز خدمات مهندسی متناسب با مهارتهای شرکت، در فرم روبرو، نیازهای اطلاعاتی، خدمات مورد نیاز، مشاوره های مهندسی و... را در اتوماسیون ارتباط با مشتری گروه مدپا ثبت نموده و ارسال نمایند. این شرکت سعی نموده تا کارشناسان گروه مدپا در کمترین زمان ممکن بتوانند با متقاضیان ارتباط برقرار نموده و نیاز خدماتی ایشان در حوزه های صنعتی، خدماتی، سازمانی، دانش بنیان و ... را رفع نمایند. متقاضیانی که از این طریق با شرکت ارتباط بر قرار می نمایند، مشمول 20 درصد تخفیف در تعرفه های خدماتی شرکت گردیده و در ضمن اگر در موارد مرتبط با تخصصهای شرکت، مشکلات و یا مشاوره ای نیاز داشته باشند، بصورت رایگان آن راهنماییها را دریافت نمایند. در ضمن در فرم سفارش آنلاین خدمات مهندسی، فیلدی طراحی گردیده که عزیزان مراجعه کننده می توانند در آن زمانهای ممکن جهت برقراری ارتباط شرکت با ایشان را در راستای رفع نیاز خدماتی ایشان، اعلام نمایند. شایان ذکر است هیچ محدودیت زمانی جهت ارائه خدمات مهندسی برای کارشناسان شرکت وجود نداشته و زمانهای ارتباطی، منوط به اعلام از سوی متقاضیان می باشد.

 

 

 

شما می توانید با پر نمودن این فرم، راهنمایی و مشاوره رایگان و در صورت عملیاتی شدن سفارش خود، از 20 درصد تخفیف واقعی محسوس در تعرفه قیمتی خدمات بهره ببرید. برای تکمیل فرم و برقراری ارتباط توسط کارشناسان گروه مدپا، پر نمودن فیلدهای زیر ضروری می باشد. لطفاً با دقت آنها را پر نمایید. متعاقباً با شما جهت رفع نیاز به خدمات مهندسی تماس گرفته می شود.
نام شرکت :
(الزامی ) نام :
(الزامی) نام خانوادگی :
تلفن تماس(ثابت) :
(الزامی ) تلفن تماس(همراه) :
(الزامی) آدرس ایمیل :
نام طرح مورد نیاز :
توضیحات مختصر در خصوص طرح :
زمانهای برقرای تماس با شما :
*******************************************

شایان ذکر است، سفارش انجام خدمات مهندسی از این طریق، شامل 20 درصد تخفیف واقعی در خدمات خواهد شد. پیشنهاد می گردد، جهت تعامل بیشتر با مدیران و کارشناسان گروه مدپا و نیز مطلع شدن از تسهیلات ویژه و اخبار جدید خدماتی گروه مدپا، از طریق صفحه ثبت نام سایت، در پورتال سازمانی این شرکت عضو شوید. جهت عضویت می توانید از لینک پایین صفحه استفاده نمایید. جهت بازدید و آشنایی بیشتر با شرح فعالیت های گروه مدپا به وب سایت شرکت یا کانال تلگرامی گروه مدپا مراجعه نمایید. وب سایت گروه مدپا : madpaco.com کانال تلگرامی گروه مدپا : madpa@

*******************************************

تصویر امنیتی
کد امنیتی :

 

 


عضویت در سایت


 

ارتباط با ما

آدرس : تهران، سمیه، بین تقاطع خیابان مفتح و خیابان فرصت، پلاک 108، واحد 3

تلفن : 88347529-88318669-41965-021

همراه شرکت :   09338406240    4930036 0936         سامانه پیامکی : 4930036 3000230

پایگاه اینترنتی :            madpaco.com                          madpa.pafcoerp.com 

رایانامه :                       info@madpaco.com         کانال تلگرام : madpa@