مدپا : مدیریت، دانش، پویش، ارتقاء


مشاوره آنلاین رایگان

 

گروه مدپا به منظور ارائه خدمات مهندسی در کلیه ساعات ممکن به متقاضیان و عزیزانی که در عرصه های اقتصادی و سرمایه گذاری و بالاخص حوزه های علم، دانش و فناوری کشور اعم از شرکتهای دانش بنیان، مراکز کارآفرینی، پارکهای علم و فناوری، مراکز رشد، پژوهشکده های علمی، دانشگاهها و در عرصه های عملیاتی اعم از شرکتها و کارخانه های تولیدی و صنعتی، سازمانهای خدماتی دولتی و خصوصی، شهرکهای صنعتی و...فعالیت می نمایند، این صفحه را طراحی و در اختیار عموم قرار داده است. متقاضیان اخذ خدمات مهندسی متناسب با موضوع فعالیتهاو تخصصهای گروه مدپا می توانند، با معرفی خود و نیاز خدمات مهندسی متناسب با مهارتهای شرکت، در فرم روبرو، نیازهای اطلاعاتی، خدمات مورد نیاز، مشاوره های مهندسی و... را در اتوماسیون ارتباط با مشتری گروه مدپا ثبت نموده و ارسال نمایند. این شرکت سعی نموده تا کارشناسان گروه مدپا در کمترین زمان ممکن بتوانند با متقاضیان ارتباط برقرار نموده و نیاز خدماتی ایشان در حوزه های صنعتی، خدماتی، سازمانی، دانش بنیان و ... را رفع نمایند. متقاضیانی که از این طریق با شرکت ارتباط بر قرار می نمایند، می توانند پاسخ سئوالات، مشکلات و یا ابهامات تخصصی خود را به صورت رایگان دریافت نمایند. در ضمن در فرم مشاوره آنلاین خدمات مهندسی رایگان، فیلدی طراحی گردیده که عزیزان مراجعه کننده می توانند در آن، زمانهای ممکن جهت برقراری ارتباطکارشناسان  شرکت با ایشان را، در راستای رفع نیاز اطلاعاتی ایشان، اعلام نمایند. شایان ذکر است هیچ محدودیت زمانی جهت ارائه خدمات مهندسی برای کارشناسان شرکت وجود نداشته و زمانهای ارتباطی، منوط به اعلام از سوی متقاضیان می باشد.

 

 

 

این فرم جهت ارائه خدمات رایگان مشاوره ای در خصوص شرح فعالیتهای خدمات مهندسی این شرکت، طراحی گردیده است. شما می توانید در هر مورد از فعالیتهای مهندسی موضوع فعالیتهای گروه مدپا، هر نوع سئوال، مشکل و یا مشاوره ای در هر یک از رسته های تخصصی شرکت دارید، آنرا بیان نموده و در کوتاهترین زمان ممکن، پاسخ خود را از طریق راههای ارتباطی مانند تلفن تماس و یا ایمیل، بصورت رایگان دریافت نموده و راهنماییهای لازم را کسب نمایید.
*******************************************

(الزامی) نام و نام خانوادگی :
(الزامی) تلفن ثابت :
(الزامی) تلفن همراه :
(الزامی) ایمیل :
موضوع خدمات مشاوره ای مورد نیاز :
*******************************************

کلیه خدمات مشاوره ای از این طریق رایگان می باشد. پیشنهاد می گردد، جهت تعامل بیشتر با مدیران و کارشناسان گروه مدپا و نیز مطلع شدن از تسهیلات ویژه و اخبار جدید خدماتی گروه مدپا، از طریق صفحه ثبت نام سایت، در پورتال سازمانی این شرکت عضو شوید. جهت عضویت می توانید از لینک پایین صفحه استفاده نمایید. جهت بازدید و آشنایی بیشتر با شرح فعالیت های گروه مدپا به وب سایت شرکت یا کانال تلگرامی گروه مدپا مراجعه نمایید. وب سایت گروه مدپا : madpaco.com کانال تلگرامی گروه مدپا : madpa@

*******************************************

تصویر امنیتی
کد امنیتی :

 

 


عضویت در سایت


 

ارتباط با ما

آدرس : تهران، سمیه، بین تقاطع خیابان مفتح و خیابان فرصت، پلاک 108، واحد 3

تلفن : 88347529-88318669-41965-021

همراه شرکت :   09338406240    4930036 0936         سامانه پیامکی : 4930036 3000230

پایگاه اینترنتی :            madpaco.com                          madpa.pafcoerp.com 

رایانامه :                       info@madpaco.com         کانال تلگرام : madpa@